bez​ wymeldowania

szybka realizacja

niskie koszty

minimum

formalności

przez internet

             
             
             
             
             
             

bez przywłaszczeń

Możemy Państwu zaproponować także skup mieszkań w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk czy Łódź. Skupujemy mieszkania, domy oraz lokale użytkowe. Akceptujemy niewielkie zadłużenie, przyjmujemy także te lokale, które trafiły do komornika lecz nie są przedmiotem licytacji komorniczej. Pomożemy Państwu wyjść z długów, nie weryfikujemy BIK oraz KRD.

Skup mieszkań

Dlaczego warto wybrać kredyty pod zastaw w Safe House?

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, która pracuje w branży finansowej od 2010 roku. Stanowimy część słowackiego koncernu pożyczkowego i udzieliliśmy tysiące kredytów pod zastaw nieruchomości. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy. Obok pożyczki pod mieszkanie bez BIK świadczymy także kredyty pod zastaw domów, działek i lokali użytkowych. Fakt, że nie weryfikujemy bazy BIK oraz KRD sprawia, że możemy wesprzeć te osoby, którym banki nie udzieliły zobowiązania finansowego. Jesteśmy dyskretni i szybko realizujemy transakcje, oferujemy atrakcyjne warunki kredytowania, nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów. Rozumiemy naszych klientów, staramy się dopasować plan spłaty kredytu tak by był elastyczny i nie nadwyrężył ich domowego budżetu.

Jest zobowiązaniem finansowym kierowanym do właścicieli nieruchomości, która nie stanowi przedmiotu innego zastawu i nie jest w kredycie. Wraz z zaciągnięciem kredytu pod zastaw bez BIK nałożona zostaje hipoteka, przy czym nasza firma nie wymaga wymeldowania oraz nie przywłaszcza nieruchomości. Zatem właściciel może swobodnie z niej korzystać. Jest to rozwiązanie analogiczne to pożyczek hipotecznych, które udzielają banki. Korzystanie z naszych usług to gwarancja bezpieczeństwa oraz możliwość uzyskania środków finansowych nawet w ciągu 48 godzin.

Reservation Now
P​ożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość, skup nieruchomości
INWESTUM - najlepsze kredyty pod zastaw bez BIK

Kredyt pod zastaw nieruchomości bez BIK

Pożyczki pod mieszkanie bez BIK